ABB - Kabelbundelband - TYD-50R
Productomschrijving
TYD-50R DELTEC BAND OP ROL 15.2 METERX12.7MM GEHARD WEERSBESTENDIG ACETAAL
Deltec TYD-50R is een kabelbindband op rol voor het snel en netjes bundelen, fixeren en geleiden van kabels, slangen en componenten in kasten, machines en buitentoepassingen. De zwarte acetaalband wordt geleverd als continue rol, zodat elke bundel exact op maat kan worden afgewerkt met een strakke, professionele uitstraling en minimale verspilling.De weer- en UV‑bestendige uitvoering blijft betrouwbaar in veeleisende omgevingen tot 85 °C. De band is 15,24 m lang en 12,7 mm breed met een dikte van 1,52 mm en biedt een hoge treksterkte van 1112 N voor stevige, duurzame bevestigingen. Op lengte af te snijden betekent minder voorraadvarianten en meer flexibiliteit ter plekke. In combinatie met bijpassende Deltec koppen ontstaat een robuuste, servicevriendelijke bundeling die ook buiten standhoudt. Type: TYD-50R, serie: Deltec.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2499413 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TAA159090R0005 |
| EAN-code | 5414363067245 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Deltec |
| Type nummer | TYD-50R |
| Omschrijving | Deltec band op rol, 15.2 meter x 12.7mm, Gehard weersbestendig acetaal |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 12.7 mm |
| Bandlengte | 15240 mm |
| Banddikte | 1.52 mm |
| Min. houdkracht | 1112 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyoxymethyleen (POM) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Minimale treksterkte | 1112 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 93 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st