ABB - Kabelbundelband - TYB23M-2
Productomschrijving
TYB23M-2 TY-RAP KABELBINDER MET RVS LIP 92MMX2,29MM ROOD
Ty-Rap TYB23M-2 is een rode kabelbinder met RVS lip voor het bundelen, fixeren en markeren van kabels en componenten in binnenomgevingen. Dankzij het compacte formaat (92 x 2,29 mm) werkt hij moeiteloos in krappe ruimtes, terwijl polyamide 6.6 inzetbaar is tot 85°C voor betrouwbare prestaties in kasten, plafonds en machineframes.De roestvaststalen borglip vergrendelt stevig en levert een blijvende houdkracht tot 80 N, ook bij beweging en trillingen. De soepele band met afgeronde randen helpt kabelmantels te beschermen en zorgt voor snelle verwerking en een nette afwerking. De rode kleur ondersteunt directe identificatie en codering. De Workbench Box-verpakking maakt pakken, tellen en aanvullen op de werkplek eenvoudig en efficiënt, zodat elke bundel snel en consistent wordt afgewerkt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2499402 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCG009450R0188 |
| EAN-code | 5414363067016 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Rap |
| Type nummer | TYB23M-2 |
| Omschrijving | TY-RAP Kabelbinder met RVS Lip, 92mm x 2,29mm, Rood |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 2.29 mm |
| Bandlengte | 91.95 mm |
| Banddikte | 0.75 mm |
| Max. bundeldiameter | 16 mm |
| Min. houdkracht | 80 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Rood |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Ja |
| UL-toelating | Ja |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Minimale treksterkte | 80 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 106 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1000 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,05 per 100 st |
Artikel bevat 1 st