ABB - Kabelbundelband - TY526MXR
Productomschrijving
TY-526-MXR 284X3,6 WEERBEST. BUNDELBANDJE
Ty-Rap TY526MXR is een hoogwaardige kabelbinder met roestvaststalen lip voor snel, veilig en duurzaam bundelen en fixeren van kabels en slangen in kasten, machines, HVAC en utiliteit. De zwarte polyamide uitvoering is geschikt voor binnen en buiten, ook in veeleisende omgevingen.De RVS vergrendeling levert een blijvend sterke grip zonder terugslip, zelfs onder vibratie. Zwart Nylon 6.6 is UV- en weersbestendig en inzetbaar tot 105°C. Gecertificeerd volgens UL/EN/CSA62275 Type 2/21 en geschikt voor AH-2 plenumtoepassingen voor extra gemoedsrust in gebouwinstallaties. De gladde band en afgeronde randen beschermen kabelmantels, terwijl de lage kop hoogte bespaart in krappe ruimtes. Met hoge treksterkte en consistente sluiting gaat het bevestigen snel en betrouwbaar. Handige eurohangerverpakking ondersteunt efficiënte uitgifte op de werkplek.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1054077 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCG009450R0178 |
| EAN-code | 5414363065715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Rap |
| Type nummer | TY526MXR |
| Omschrijving | TY-RAP Kabelbinder met RVS Lip, 284mm x 3,6mm, UV bestendig, Zwart |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 3.71 mm |
| Bandlengte | 284.4 mm |
| Banddikte | 1.31 mm |
| Max. bundeldiameter | 76 mm |
| Min. houdkracht | 130 N |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Ja |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Ja |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Minimale treksterkte | 130 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 12400 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,045 kg |
| Afmeting verpakking | 0,599 x 0,391 x 0,279 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,50 per 100 st |
Artikel bevat 1 st