ABB - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - TZ323
Brutoprijs
38,80
ABB - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - TZ323
Ons artikelnummer
2284758
Artikelnummer fabrikant
2CPX010475R9999
Type nummer
TZ323
EAN-code
4011617104759
Model
Kabelopvangprofiel
Materiaal
Metaal
Geschikt voor 19 inch montage
Nee
Breedte
750 mm
Aantal hoogte-eenheden
0
Productomschrijving
TZ323
Cable clamp rail for pedestals, height 100 mm, 3FB, 750 mm, suitable for TwinLine wall and standing cabinets.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284758 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX010475R9999 |
| EAN-code | 4011617104759 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | TZ323 |
| Omschrijving | Kabelopvangprofiel in sokkel, B3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Kabelopvangprofiel |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Breedte | 750 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte | 19 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,993 kg |
| Afmeting verpakking | 0,76 x 0,04 x 0,025 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,80 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Artikel bevat 1 st