ABB - Jaloezie besturing - 6705-101
Productomschrijving
6705-101 WAVELINE SERIE-/ JALO WAVELINE SERIE-/ JALOEZIEAKTOR
WaveLINE serie-/jaloezieaktor, met nevenpostingangen, 3 A, voor universele aan- of inbouw.
Voor het schakelen van elektrische verbruikers door middel van radiosignalen. Voor het radiografisch (RF) bedienen en positioneren van jaloezieën/rolluiken en markiezen. Functies via radiografie: serieschakelaar, jaloezieschakelaar en lichtscène-sturing. Functies via nevenpost: serieschakelaar, jaloezieschakelaar en radiografisch telegram versturen. Bediening via conventionele impulsdrukkers (2020 US-500 onverlicht, 2021/6 UK) mogelijk. Bediening van de nevenpost (via conventionele impulsdrukker) leidt tot het schakelen van de uitgang en het versturen van een radiografisch telegram. Bediening van de nevenposten in de functie serieschakelaar: afwisselend versturen van een AAN/UIT-telegram.Bediening van de nevenpost in de functie jaloezieschakelaar: nevenpost 1 stuurt OMHOOG- en nevenpost 2 stuurt OMLAAG-telegram. Voor wandzender Waveline 6731-xxx, 6732-xxx en 6733-xxx. Voor handzender WaveLINE 6780(-500). In de functie jaloezieschakelaar: looptijd 3 min. Repeaterfunctie voor reikwijdtevergroting activeerbaar. Voor universele aan- of inbouw. 3-draads aansluittechniek (nuldraad vereist). Voor montage in (diepe) inbouwdozen volgens DIN 49073. Aanstuurbaar via max. 32 zenderadressen. Zend-/ontvangstfrequentie: 868 MHz. Reikwijdte in het open veld: ca. 100 m. Indien nodig vindt u meer informatie in de actuele Online-Catalogus.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2104941 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006700A0041 |
| EAN-code | 4011395182659 |
| Artikelklasse (ETIM) | Jaloezie besturing |
| Merk | ABB |
| Serie | WaveLINE |
| Type nummer | 6705-101 |
| Omschrijving | WaveLINE serie-/ jaloezieaktor m ingang |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Frequentie | 868 - 868 Hz |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 29 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 212,18 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st