ABB - Jaloezie besturing - 6411 U-101
Productomschrijving
6411-U-101 JALOEZIE SCHAKELAAR
Busch-Jalousiecontrol® II-sokkel, voor rolluik-, jaloezie- en zonweringaandrijvingen met mechanische of elektronische eindschakelaar, 3A, inbouwsokkel.
Geschikt voor rolluik-, jaloezie- en zonweringaandrijvingen met mechanische of elektronische eindschakelaar.Met twee 230 V-nevenpostingangen (op/neer) voor groepensturing. Met bedrijfsmodusschakelaar voor bedrijfsmodi: normaal, lamel, centrale, positie. Met partyfunctie (deactivering van de plaatselijke bediening) in combinatie met bedieningselement 6430-xxx-xxx, 6066-xxx-xxx(-500). Windalarm-, schoonmaakfunctie via nevenpostingang mogelijk. Voor bedieningselement 6430-xxx-xxx. Voor IR-bedieningselement 6066-xxx-xxx(-500). Voor comforttimerbedieningselement 6455-101. Looptijd: 3 min. Compatibel met de typen 6411 U/x.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Jaloezie besturing" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1152630 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006410A0377 |
| EAN-code | 4011395076484 |
| Artikelklasse (ETIM) | Jaloezie besturing |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Alpha exclusive, Alpha nea, |
| Type nummer | 6411 U-101 |
| Omschrijving | jal control II sokkel 3A inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Uitschakelbescherming | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. schakelvermogen | 690 W |
| Nom. spanning | 230 V |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,079 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,13 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Schakelschema
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st