ABB - Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar - TZ105
Brutoprijs
125,00
ABB - Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar - TZ105
Ons artikelnummer
2284742
Artikelnummer fabrikant
2CPX010457R9999
Type nummer
TZ105
EAN-code
4011617104575
Model
Overig
Materiaal
Kunststof
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
223 mm
Uitbreekpoorten
Nee
Productomschrijving
TZ105
Plastic flange with integrated gasket and three cable sleeves, mounting without tools using locking gear; 3 14—54 mm cable sleeves, suitable for TwinLine wall and standing cabinets.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2284742 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX010457R9999 |
| EAN-code | 4011617104575 |
| Artikelklasse (ETIM) | Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | TZ105 |
| Omschrijving | Flensplaat v.v. 3x kabeltule |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 223 mm |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Hoogte | 147 mm |
| Type | Recht |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Type schroefdraad | Geen |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Dikte | 3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,346 kg |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,16 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 125,00 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Handleiding
Artikel bevat 1 st