ABB - Installatieautomaat - SU 201M K 2
Productomschrijving
SU 201M K 2
De installatieautomaat SU201M-K2 uit de System pro M compact-serie beschermt eindgroepen betrouwbaar tegen kortsluiting en overbelasting in AC- en DC-toepassingen. Dankzij de K-karakteristiek is hij ideaal voor inductieve belastingen en hogere inschakelstromen, zonder ongewenst afschakelen.Met een afschakelvermogen van 10 kA biedt hij robuuste foutafhandeling op 277 VAC en 48 VDC, terwijl de 2 A-instelling precisiebescherming mogelijk maakt voor gevoelige circuits. UL489-certificering ondersteunt toepassing in veeleisende omgevingen en internationale panelen. De 1-polige, compacte bouw op DIN-rail bespaart ruimte en versnelt montage. Compatibiliteit met de System pro M compact-accessoires en doorverbindingskam zorgt voor snelle uitbreidbaarheid, uniforme bekabeling en een nette opbouw. Een duidelijke schakelstand verhoogt de bedrijfszekerheid en verkort diagnose- en hersteltijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282776 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS271337R0277 |
| EAN-code | 4016779930024 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | SU 201M K 2 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 1 polig, K Kar, 2A,10kA 277VAC, 48VDC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 11.2 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. (meet)spanning | 277 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 1.8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,125 kg |
| Afmeting verpakking | 0,069 x 0,018 x 0,111 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st