ABB - Installatieautomaat - SN 201 C 6
Productomschrijving
SN-201-C6 1P+N,6A C-KAR. 6KA INSTAL.AUTOM. 1P+N, 6KA
De SN201-C6 uit de System pro M compact serie is een compacte installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting. Het 1P+N‑ontwerp in slechts 1 module bespaart ruimte in de railkast en biedt duidelijke scheiding van fase en nul. Met C‑karakteristiek en 6 A nominale stroom is hij ideaal voor gemengde belastingen met inrush‑stromen.Neutraal rechts maakt bekabeling intuïtief en verkleint de kans op fouten. Het beschikbare afschakelvermogen van 6–10 kA zorgt voor zekerheid in uiteenlopende verdelers. De automaat klikt snel op de DIN‑rail, is compatibel met System pro M compact accessoires zoals hulpcontact en doorverbindingskam, en zorgt zo voor een nette, schaalbare opbouw. Dit levert tijdwinst op bij montage én duurzame bedrijfszekerheid in dagelijks gebruik.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2029785 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSS255101R0064 |
| EAN-code | 8012542091653 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | SN 201 C 6 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 1P+N, 6kA-10kA, C kar, 6A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 2.3 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 29 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,11 x 0,075 M |
| Volle verpakking bevat | 6 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 81,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st