ABB - Installatieautomaat - S804U-K70
Productomschrijving
S 804U K70
De S804U-K70 uit de System pro M compact serie is een high performance installatieautomaat voor het betrouwbaar beveiligen van verdeelinrichtingen tegen overbelasting en kortsluiting. Uitermate geschikt voor driefasetoepassingen waarbij ook de nul moet worden afgeschakeld, bijvoorbeeld in industriële omgevingen, machinebouw en utiliteit.Met 4-polige uitschakeling en een K-karakteristiek schakelt hij snel af bij echte fouten, terwijl hoge inschakelstromen van motoren en transformatoren geen ongewenste trips veroorzaken. De hoge kortsluitvastheid van 50 kA verhoogt selectiviteit en bedrijfcontinuïteit, ook in installaties met hoge foutstromen. UL489-conformiteit maakt inzet in wereldwijde projecten en Noord-Amerikaanse panelen eenvoudig. Dankzij de modulaire bouw op DIN-rail is hij compact te integreren en compatibel met toebehoren zoals hulpcontacten en signaal-/hulpcontacten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281955 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS864017R0707 |
| EAN-code | 7612271214357 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S804U-K70 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 50kA, 70A, K Kar, 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 70 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 50 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.9 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.176,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st