ABB - Installatieautomaat - S803U-K25
Productomschrijving
S 803U K25
De S803U-K25 uit de System pro M compact serie is een high performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van driefasige verdeel-, motor- en besturingscircuits. Dankzij de K-karakteristiek is hij ideaal bij hoge inschakelstromen, waardoor ongewenste uitschakelingen worden beperkt en processen doorlopen. Toepasbaar in 240/415 V AC-omgevingen en geschikt voor 25 A afgaande groepen.Met een afschakelvermogen van 50 kA onder UL489 biedt hij zekerheid in installaties met hoge kortsluitstromen en ondersteunt hij internationale machinebouw en export. De drievoudige uitschakeling verhoogt veiligheid en selectiviteit, terwijl het compacte DIN-rail ontwerp plaats bespaart. Naadloze integratie met System pro M compact accessoires, zoals doorverbindingskammen en (signaal-/)hulpcontacten, versnelt montage en diagnose.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281915 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS863017R0517 |
| EAN-code | 7612271214142 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S803U-K25 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 50kA, 25A, K Kar, 3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 50 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.2 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,735 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 581,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st