ABB - Installatieautomaat - S 804U Z20
Productomschrijving
S 804U Z20
De S 804U Z20 uit de System pro M compact-serie is een high-performance installatieautomaat voor het veilig schakelen en beveiligen van 3-fase- en 1-fase-installaties tot 240/415 VAC. Hij beschermt circuits en apparatuur tegen kortsluiting en overstroom in utiliteits- en industriële toepassingen.Met een afschakelvermogen van 50 kA minimaliseert deze 4-polige UL489 HPCB het risico op schade en stilstand bij zware foutstromen. De Z-karakteristiek schakelt extreem snel uit, ideaal voor gevoelige elektronica en halfgeleiderbelastingen. Het compacte DIN-railontwerp bespaart ruimte in de verdeelinrichting en integreert naadloos met System pro M compact-accessoires. Nominale stroom van 20 A biedt doelgerichte beveiliging zonder overdimensionering, terwijl de hoge betrouwbaarheid en consistente uitschakelcurves de selectiviteit en beschikbaarheid van het systeem verhogen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281938 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS864017R0205 |
| EAN-code | 7612271214593 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 804U Z20 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 50kA, 20A, Z Kar, 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | Z |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 40 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 50 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,98 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 780,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st