ABB - Installatieautomaat - S 803C K40
Productomschrijving
S 803C K40
De S803C-K40 uit de System pro M compact serie is een 3-polige high-performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting in verdeelinrichtingen. Met K-karakteristiek en 40 A nominale stroom is hij geschikt voor veeleisende aanloopstromen en inzet in woongebouwen, utiliteit en industrie, zowel op AC tot 254/440 V als in DC-omgevingen.De combinatie van thermische en elektromechanische uitschakeling zorgt voor snelle, selectieve afschakeling, terwijl de stroombegrenzende werking en snelle vlamboogdoving installaties extra beschermen en stilstand beperken. De breekcapaciteit tot 25 kA vergroot de veiligheidsmarges. Kooi-klemmen bieden zekere, efficiënte bekabeling, en het brede assortiment accessoires maakt uitbreiden en signaleren eenvoudig. Volledige conformiteit met IEC/EN 60898-1 en 60947-2 en internationale keurmerken ondersteunen wereldwijde toepassing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282105 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS883001R0557 |
| EAN-code | 7612271213183 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 803C K40 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 40A, K Kar.3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 11.1 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,735 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 415,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st