ABB - Installatieautomaat - S 803C K10
Productomschrijving
S 803C K10
De S803C-K10 uit de System pro M compact-serie is een 3-polige installatieautomaat met K-karakteristiek voor betrouwbare beveiliging van kracht- en besturingscircuits. Ideaal bij hoge inschakelstromen, bijvoorbeeld bij motoren, waar snelle uitschakeling en bedrijfszekerheid cruciaal zijn. De kooi‑klem zorgt voor stevige, trillingsbestendige aansluiting en efficiënte montage.Dankzij stroombegrenzing vermindert de S803C-K10 thermische en mechanische belasting in de installatie, terwijl de hoge afschakelcapaciteit van 25 kA extra veiligheidsmarge biedt. Thermische beveiliging tegen overbelasting en elektromechanische uitschakeling bij kortsluiting werken naadloos samen, ook bij toepassingen tot 254/440 V AC en in DC-circuits. Conform IEC/EN 60898-1 en 60947-2 en wereldwijd inzetbaar. Snel vlamboogdoven verhoogt beschikbaarheid; een uitgebreid accessoireprogramma maakt functionaliteit en signalering eenvoudig uitbreidbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282097 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS883001R0427 |
| EAN-code | 7612271212223 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 803C K10 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 10A, K Kar.3 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,735 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 333,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st