ABB - Installatieautomaat - S 802C D63
Productomschrijving
S 802C D63
De S802C-D63 uit de System pro M compact-serie is een 2-polige high-performance installatieautomaat voor het beveiligen van circuits tegen overbelasting en kortsluiting. Dankzij de D-karakteristiek is hij ideaal bij hoge aanloopstromen, zoals bij motoren en transformatoren. Toepasbaar in woningbouw, utiliteit en industrie, geschikt voor AC tot 440 V en ook voor DC, met een nominale stroom van 63 A.De hoge afschakelcapaciteit van 25 kA beperkt foutenergie en verkleint stilstand. De combinatie van thermische en elektromagnetische uitschakeling verhoogt de veiligheid, terwijl snelle vlamboogdoving extra installatiezekerheid biedt. Kooiklemmen zorgen voor betrouwbare, snelle bedrading. Een uitgebreid accessoireprogramma maakt signalering en koppeling eenvoudig. Conform IEC/EN 60898-1 en 60947-2 en daarmee breed inzetbaar wereldwijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282066 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS882001R0631 |
| EAN-code | 7612271213459 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 802C D63 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 63A, D Kar.2 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 12.8 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,49 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 342,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Artikel bevat 1 st