ABB - Installatieautomaat - S 802C B16
Productomschrijving
S 802C B16
De S802C-B16 is een 2-polige high performance installatieautomaat uit de System pro M compact serie. Ontworpen voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen en machines tegen overbelasting en kortsluiting in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen. Dankzij de B-karakteristiek is hij geschikt voor standaardbelastingen en langere kabellijnen.Met 16 A nominale stroom en een stroombegrenzend ontwerp met 25 kA afschakelvermogen op 240/415 V schakelt hij snel en selectief, wat de beschikbaarheid van de installatie verhoogt. Geschikt tot 254/440 V en ook voor DC, met thermische en elektromagnetische uitschakeling voor precieze bescherming. Snelle vlamboogdoving verhoogt de veiligheid. Kooiklem voor stevige, snelle bedrading. Voldoet aan IEC/EN 60898-1 en 60947-2, wereldwijd inzetbaar. Een ruim assortiment toebehoren maakt integratie en signalering eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282040 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS882001R0165 |
| EAN-code | 7612271212414 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 802C B16 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 16A, B Kar.2 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 6.2 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,49 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 203,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Artikel bevat 1 st