ABB - Installatieautomaat - S 801U Z50
Productomschrijving
S 801U Z50
De S 801U Z50 uit de System pro M compact-serie is een high performance installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen en machinecircuits. Hij schakelt storingen razendsnel af om bedrading en gevoelige elektronica te beschermen en houdt systemen bedrijfszeker bij 240/415VAC. Dankzij het 1-polige ontwerp past hij naadloos op DIN-rail in compacte verdeelinrichtingen.De Z-karakteristiek biedt ultrasnelle uitschakeling bij lage foutstromen, ideaal voor halfgeleider- en besturingskringen, terwijl de UL489-certificering en 30 kA afschakelvermogen zorgen voor hoge veiligheid en internationale toepasbaarheid. De 50 A nominale stroom ondersteunt krachtige belastingen zonder onnodige uitschakelingen. In combinatie met de System pro M compact-bouwvorm levert dit een ruimtebesparende, consistente oplossing met snelle foutisolatie en hoge beschikbaarheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282017 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881017R0505 |
| EAN-code | 7612271214722 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801U Z50 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 30kA, 50A, Z Kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | Z |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 30 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 30 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.3 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 236,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st