ABB - Installatieautomaat - S 801U Z40
Productomschrijving
S 801U Z40
De S 801U Z40 uit de System pro M compact-serie is een high performance installatieautomaat voor DIN-railtoepassingen. Hij beschermt betrouwbaar groepen, leidingen en apparatuur tegen overbelasting en kortsluiting in 240/415 VAC verdelingen en machinebesturing. Met 1-polige uitvoering en 40 A nominale stroom past hij naadloos in compacte schakelkasten.De Z-karakteristiek schakelt ultrasnel af, ideaal voor gevoelige circuits en halfgeleiderbescherming, waardoor schade en stilstand worden beperkt. De UL489-classificatie en 30 kA afschakelvermogen bieden zekerheid bij hoge foutstromen en ondersteunen selectieve beveiliging. Het compacte ontwerp bespaart ruimte en werkt samen met System pro M compact accessoires en doorverbindingskam voor snelle montage en nette bekabeling. Een robuuste keuze waar hoge prestaties en betrouwbaarheid gevraagd zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2282013 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881017R0405 |
| EAN-code | 7612271214685 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801U Z40 |
| Omschrijving | Installatieautomaat UL489 30kA, 40A, Z Kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | Z |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 30 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 30 kA |
| Nom. (meet)spanning | 240 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.7 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 220,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st