ABB - Installatieautomaat - S 801C D10
Productomschrijving
S 801C D10
De S801C-D10 uit de System pro M compact-serie is een 1-polige installatieautomaat met D-karakteristiek voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen en apparatuur. Ideaal waar hoge inschakelstromen voorkomen, zoals bij motoren of transformatoren. Met 10 A nominale stroom en stroombegrenzende werking voorkomt hij schade en stilstand in residentiële, utilitaire en industriële toepassingen.De hoge afschakelcapaciteit van 25 kA bij 240/415 V en inzetbaarheid tot 254/440 V AC én in DC geven ruime veiligheidsmarges. Dubbele uitschakeltechniek – thermisch tegen overbelasting en elektromagnetisch tegen kortsluiting – zorgt voor snelle, selectieve beveiliging, terwijl snelle boogblussing de installatie extra beschermt. De kooiklem garandeert stevige aansluitingen en het ruime accessoireprogramma verhoogt flexibiliteit. Conform IEC/EN 60898-1 en 60947-2 voor wereldwijd toepasbare zekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281960 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS881001R0101 |
| EAN-code | 7612271212162 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 801C D10 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 25kA, 10A, D kar, 1 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 70 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 1.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 121,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a022/a0229451ea9c9dd4438011649d614d08.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st