ABB - Installatieautomaat - S 203 C10
Productomschrijving
S203-C10 3P 10A C-KARK
De System pro M compact S203-C10 is een 3-polige installatieautomaat die elektrische circuits beschermt tegen overbelasting en kortsluiting. Ideaal voor woning-, utiliteits- en industriële verdelingen, met een C-karakteristiek voor betrouwbare uitschakeling bij inductieve lasten en een nominale stroom van 10 A.Deze current-limiting uitvoering beperkt foutenergie en verkleint thermische en mechanische belasting van bekabeling en componenten, wat uitval en onderhoudskosten minimaliseert. Twee uitschakelmechanismen – vertraagd thermisch en elektromagnetisch – zorgen voor snelle, selectieve beveiliging. Met 6 kA schakelvermogen bij 230/400 V AC en conformiteit aan IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077 biedt hij brede inzetbaarheid. Een onderin te monteren signaal-/hulpcontact bespaart tot 50% railruimte en verhoogt de functionaliteit in compacte kasten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049720 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS253001R0104 |
| EAN-code | 4016779467803 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 203 C10 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 3 polig C kar 10A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 6.3 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,336 kg |
| Afmeting verpakking | 0,058 x 0,092 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 167,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st