ABB - Installatieautomaat - S 202 C16
Productomschrijving
S202-C16 2P 16A C-KARK
De S202-C16 uit de System pro M compact serie beschermt eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting. Deze 2-polige installatieautomaat met C-karakteristiek en 16 A nominale stroom is geschikt voor toepassingen in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen waar betrouwbare uitschakeling en compacte inbouw gevraagd zijn.Dankzij stroombegrenzing en twee uitschakelmechanismen – vertraagde thermische beveiliging voor overbelasting en elektromechanische uitschakeling bij kortsluiting – verkort hij foutstroomtijden en beperkt schade. De breekcapaciteit tot 6 kA bij 230/400 V AC en conformiteit met IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077 bieden zekerheid in uiteenlopende projecten. Een ondermontage signaal-/hulpcontact bespaart tot 50% ruimte in de railkast. De System pro M compact familie biedt bovendien varianten in karakteristieken, polen en stromen tot 63 A.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049645 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS252001R0164 |
| EAN-code | 4016779465908 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 202 C16 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 2 polig C kar 16A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 5 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,095 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st