ABB - Installatieautomaat - S 202 C 2
Productomschrijving
S202-C2 2P 2A C INSTAL.AUTOM INSTALLATIEAUTOMAAT 6KA
De S202-C2 uit de System pro M compact serie is een 2‑polige installatieautomaat met C‑karakteristiek en 2 A. Hij beschermt eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting in residentiële, utilitaire en industriële verdeelinrichtingen. Dankzij stroombegrenzing wordt de foutenergie beperkt, wat apparatuur beter beschermt en uitvaltijd verkort.De combinatie van een vertraagd thermisch mechanisme voor overbelastingen en een elektromagnetische uitschakeling bij kortsluiting zorgt voor snelle, selectieve beveiliging. Het schakelvermogen bedraagt tot 6 kA bij 230/400 V AC en de uitvoering voldoet aan IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077. Voor extra functionaliteit kan een onderaan te monteren hulpcontact worden toegevoegd, dat tot 50% ruimte bespaart in de rail. De modulaire opbouw binnen S200 maakt snelle montage en uniforme bekabeling eenvoudig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049646 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS252001R0024 |
| EAN-code | 4016779523387 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 202 C 2 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 2 polig C kar 2A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.6 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 156 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,224 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,095 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 125,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st