ABB - Installatieautomaat - S 202 B 6
Productomschrijving
S202-B6 2P 6A B INSTAL.AUTOM INSTALLATIEAUTOMAAT 6KA
De S202-B6 uit de System pro M compact-serie is een 2-polige installatieautomaat voor het betrouwbaar beveiligen van eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting. Dankzij de B-karakteristiek en 6 A nominale stroom is hij geschikt voor lichte belastingen in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen.Deze stroombegrenzende automaat schakelt snel en selectief af via twee mechanismen: vertraagde thermische uitschakeling bij overbelasting en elektromechanische uitschakeling bij kortsluiting. De breekcapaciteit tot 6 kA bij 230/400 V AC verhoogt de bedrijfszekerheid, terwijl een onder te monteren hulpcontact tot 50% rail- en kastbreedte bespaart. Conformiteit met IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077 ondersteunt brede inzetbaarheid en maakt naadloze integratie in DIN-rail verdelingen mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049641 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS252001R0065 |
| EAN-code | 4016779466400 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 202 B 6 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 2 polig B kar 6A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,224 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,095 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 94,70 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st