ABB - Installatieautomaat - S 201 K 4
Productomschrijving
S201-K4 1P 4A K-KARK
De System pro M compact S201-K4 is een 1-polige installatieautomaat voor het betrouwbaar beveiligen van eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting. Met K-karakteristiek en 4 A nominale stroom schakelt hij selectief en snel, ideaal voor inductieve belastingen en scherpe inschakelstromen. De current-limiting werking vermindert foutenergie, wat leidingen en componenten beter beschermt en stilstand beperkt.Hij combineert een vertraagd thermisch mechanisme voor overbelasting met een elektromagnetisch mechanisme voor kortsluiting en biedt een schakelvermogen tot 6 kA bij 230/400 V AC. Geschikt voor woningbouw, utiliteit en industrie en conform IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077. Onderzijdse montage van een signaal-/hulpcontact bespaart tot 50% railruimte en houdt het bord overzichtelijk en uitbreidbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049559 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS251001R0337 |
| EAN-code | 4016779507240 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 201 K 4 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 1 polig K kar 4A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 4 A |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 1.7 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,112 kg |
| Afmeting verpakking | 0,183 x 0,092 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st