ABB - Installatieautomaat - S 201 C 2 NA
Productomschrijving
S201-C 2-NA 1P+N 2A C INST.AU INSTALLATIEAUTOMAAT 6KA
De System pro M compact S201-C2NA is een 1P+N installatieautomaat met C-karakteristiek en 2 A, ontworpen voor betrouwbare beveiliging van eindgroepen in residentiële, utilitaire en industriële omgevingen. Hij schakelt snel af bij kortsluiting en biedt gecontroleerde bescherming tegen overbelasting, zodat beschikbaarheid en veiligheid gewaarborgd blijven.Het stroombegrenzende ontwerp vermindert foutenergie en beperkt schade aan bekabeling en apparatuur. De dubbele uitschakelmechanismen – thermisch vertraagd voor overbelasting en elektromagnetisch voor kortsluiting – zorgen voor nauwkeurige en voorspelbare werking. Met een schakelvermogen tot 6 kA op 230/400 V AC en conformiteit met IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077 is hij breed toepasbaar. De 1P+N‑uitvoering bespaart railruimte; een onder-monteerbaar hulpcontact bespaart tot 50% extra ruimte voor signalering in besturingspanelen. Past naadloos in het System pro M compact platform.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049510 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS251103R0024 |
| EAN-code | 4016779531696 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 201 C 2 NA |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 1p+N C kar 2A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 3.6 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 14 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,217 kg |
| Afmeting verpakking | 0,183 x 0,092 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,20 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st