ABB - Inbouwunit leeg - MC103VS
Brutoprijs
192,00
ABB - Inbouwunit leeg - MC103VS
Ons artikelnummer
2285565
Artikelnummer fabrikant
2CPX042140R9999
Type nummer
MC103VS
EAN-code
4011617421405
Hoogte
450 mm
Diepte
275 mm
Aantal DIN-rails
1
Breedte
250 mm
Aantal module-eenheden per DIN-rail
22
Productomschrijving
MC103VS
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for SMISSLINE TP base unit vertikal, Grid unit 3 GU = 450 mm, panel width 1 = 250 mm, 36 Space units, assembled with DIN rail 35 x 15 mm with perforation for wire holders, for Socket base length x 22 space units, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 275 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2285565 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX042140R9999 |
| EAN-code | 4011617421405 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit leeg |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | MC103VS |
| Omschrijving | Smisslineveld tbv verticale opbouw |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 450 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Aantal DIN-rails | 1 |
| Breedte | 250 mm |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 22 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Montageplaat | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,27 kg |
| Afmeting verpakking | 0,45 x 0,25 x 0,275 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 192,00 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
20230202143438835_839657032.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
20230202143438835_839657032.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st