ABB - I/O-module bussysteem - IO/S4.6.1.1
Productomschrijving
IO/S 4.6.1.1 KNX INPUT/OUTPUT- KNX INPUT/OUTPUT-AKTOR 4V DIN-
KNX Input/Output-aktor, 4-voudig, DIN-rail.
De IO-aktor biedt nieuwe mogelijkheden voor objecten die efficiënt moeten worden gebruikt.Het component is ontwikkeld voor vertrekken, die meestal in hotels, ziekenhuizen, begeleid wonen en studentenflats te vinden zijn. Hij voldoet aan alle eisen van de elektrische installatie voor deze toepassing en biedt in compacte vorm de volgende functies: - Verlichting schakelen.- Schakelen van verbruikers Door de communicatie van de componenten via de KNX-bus kunnen ook centrale stuurfuncties en noodoproepen uit de vertrekken naar een centrale gerealiseerd worden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2104235 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDG110168R0011 |
| EAN-code | 4016779881074 |
| Artikelklasse (ETIM) | I/O-module bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX |
| Type nummer | IO/S4.6.1.1 |
| Omschrijving | KNX Input/Output-aktor 4v DIN-rail |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| LED aansturing | Nee |
| Met LED indicatie | Ja |
| Manuele bediening | Nee |
| Max. schakelstroom | 6 A |
| Max. schakelvermogen | 1200 VA |
| Ingangsspanning | 35 - 35 V |
| C-Belasting | Nee |
| Aantal kanalen OUT | 4 |
| Max. aantal schakeluitgangen | 4 |
| Met schakelfunctie | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Externe signaalspanning noodzakelijk | Nee |
| Meerdere fasen aan te sluiten | Ja |
| Type stroom | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Ethernet | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,092 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 297,25 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Tekening met maten
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st