ABB - Hulpcontact, relais - K6-40E-P 380-415V
Productomschrijving
K6-40E-P 380-415V
De K6-40E-P 380-415V is een mini hulp magneetschakelaar uit de Magneetschakelaar / B mini serie voor het schakelen van stuurstromen tot 3 A / 400 V (AC-15) in woon-, utiliteits- en industrietoepassingen. Het compacte 4-polige ontwerp (4NO, 0NC) met printuitvoering en soldeerpennen maakt hem ideaal wanneer betrouwbaarheid vereist is en paneel- of printplaatruimte schaars is.De stille spoel minimaliseert geluid in geluidsgevoelige omgevingen, terwijl de duidelijke schakelstandindicatie snelle diagnose mogelijk maakt. Dankzij de geïntegreerde mogelijkheid voor railmontage is montage flexibel: direct op PCB of op DIN-rail. De consistente schakeling, lage inbouwdiepte en coilbereik 380–415 V zorgen voor stabiele prestaties in besturingskasten met beperkte ruimte. Een robuuste bouw en beproefde contacttechnologie verhogen de bedrijfszekerheid en verlagen onderhoud.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288945 |
| Artikelnummer fabrikant | GJH1211009R8405 |
| EAN-code | 4013614189197 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontact, relais |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / B mini |
| Type nummer | K6-40E-P 380-415V |
| Omschrijving | Mini hulp magneetschakelaar spoelcode (8..5) 4NO + 0NC Print uitvoerin |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 380 - 415 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 380 - 415 V |
| Breedte | 47.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Soldeeraansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 45.5 mm |
| Diepte | 51.5 mm |
| Montagewijze | Printplaat |
| Interface | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 4 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 kg |
| Afmeting verpakking | 0,247 x 0,108 x 0,069 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 55,70 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/ee/ee6f/ee6f1e93009e1f2514ed6ae699367f7f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st