ABB - Hangslotvergrendeling voor schakelaar - PAD LOCK XT2/XT4 IN O/C POSTION
Productomschrijving
PAD LOCK XT2/XT4 IN O/C POSTIO
De hangslotvergrendeling voor Tmax XT2/XT4 is een accessoire voor de serie Tmax XT dat een gesloten vermogensautomaat mechanisch fixeert in de open- of geslotenstand. Zo blijft de schakelaar in de gewenste positie tijdens onderhoud of ingrepen aan de installatie, wat veiligheid en continuïteit ondersteunt.Ontworpen voor XT2 en XT4 biedt dit vergrendelingsmechanisme een duidelijke standborging open/gesloten, voorkomt onbedoelde bediening en minimaliseert storingen door menselijke fouten. De montage is eenvoudig en past naadloos binnen het accessoire‑ecosysteem van Tmax XT, zonder ingrijpende aanpassingen. De robuuste uitvoering is geschikt voor dagelijks gebruik in veeleisende omgevingen. Kies voor gecontroleerde schakeling, betere werkprocedures en extra gemoedsrust met de hangslotvergrendeling voor Tmax XT2/XT4.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271820 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA066592R1 |
| EAN-code | 8015644693459 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hangslotvergrendeling voor schakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax XT |
| Type nummer | PAD LOCK XT2/XT4 IN O/C POSTION |
| Omschrijving | Hangslot vergrendeling voor Tmax XT2/XT4 in open/gesloten positie |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Max. aantal hangsloten | 3 |
| Geschikt voor beugeldiameter | 4 - 7 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,145 x 0,02 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,80 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st