ABB - Groepenkast, geassembleerd - HAD333332-222T+H44
Productomschrijving
HAD333332-222T+H44 1SPF006907F0696 8X ACHTER 3X 30MA + T + HS, 3-F INSTALLATIEKAST
Acht groepen 3 fasen bedraad. Elke tweepolige aardlekschakelaar is aangesloten op een fase. Verdeling van de groepen over de tweepolige aardlekschakelaars 30 mA 3-3-2, met vierpolige hoofdschakelaar 40A in de kast.
ABB Hafonorm 3-fasen installatiekast (220 x 390 mm) met een 4-polige hoofdschakelaar 40A voorzien van 8 groepen verdeeld achter 3 stuks 2-polige aardlekschakelaars 40A 30 mA. Met beltransformator.Hafonorm blinkt uit in veiligheid, betrouwbaarheid en flexibiliteit. Vanwege het unieke Busboard®- systeem, waardoor het bijplaatsen van installatie-automaten (flexomaten), aardlekautomaat of beltrafo eenvoudig is. Maar ook het overige montagegemak, de tien jaar productgarantie, de handige Hafonorm Configurator en voor toepassing in zowel renovatie, uitbreiding als nieuwbouw.Het ontwerp van standaard Hafonorm groepenkasten is geverifieerd volgens de NEN-EN-IEC-61439-3 en voorzien van KEMA-KEUR. De maatwerk configuraties worden geverifieerd op basis van vergelijking met een getest ontwerp. Daarnaast is elke kast CO2-neutraal geproduceerd in eigen fabriek en zijn de behuizingen gemaakt van 100% gerecycled kunststof.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1630179 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SPF006907F0696 |
| EAN-code | 8712507090959 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, geassembleerd |
| Merk | ABB |
| Serie | Hafonorm |
| Type nummer | HAD333332-222T+H44 |
| Omschrijving | 8x achter 3x 30mA + T + HS, 3-f Installatiekast |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Totaal aantal groepen | 8 |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 8 |
| Breedte | 220 mm |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 8 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 3 |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Met beltransformator | Ja |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 390 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Inbouwdiepte | 0 - 0 mm |
| Afsluitbaar | Nee |
| Geschikt voor data | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Ja |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Ja |
| Aantal uitgaande lijnen | 0 |
| Met meter | Nee |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 8 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Soort afdekking | Deksel |
| Type sluiting | Overig |
| Kleur | Zwart |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,139 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,225 x 0,132 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.632,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st