ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-S.3 24/5.0
Productomschrijving
1SVR340567R1000 DRIEFASE VOEDI
Driefase Voeding 24V 5.0A
CP-S.3 24/5.0 is een driefase voeding uit de nieuwe generatie Voedingen voor betrouwbare 24 V DC-voorziening in besturingskasten, machines en procesinstallaties. Het toestel levert stabiele energie voor PLC’s, sensoren en actuatoren en ondersteunt continuïteit in veeleisende industriële omgevingen.De voeding accepteert 3~ 320–575 V AC (nominaal 3~ 400–500 V AC) en levert 120 W, 24 V DC bij 5 A, met verstelbare uitgang van 24–28 V DC. De U/I-karakteristiek en een power reserve tot 150% gedurende 5 s vangen start- en piekstromen op. Parallelbedrijf vergroot capaciteit en maakt redundantie mogelijk voor hogere beschikbaarheid. Power factor-correctie volgens EN 61000-3-2 verhoogt de efficiëntie van het systeem. Redundantiemodules en buffermodules zijn als accessoires beschikbaar voor extra bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4424139 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR340567R1000 |
| EAN-code | 4053546170221 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-S.3 24/5.0 |
| Omschrijving | Driefase Voeding 24V 5.0A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 7.5 A |
| Breedte | 35.5 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 3 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 3 - 575 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 134 VA |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 129.4 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 129.4 mm |
| Diepte | 126.8 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 35.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,064 x 0,169 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 254,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st