ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-S.3 24/40.0
Productomschrijving
1SVR340867R1000 DRIEFASE VOEDI
Driefase Voeding 24V 40.0A
De CP-S.3 24/40.0 is een driefase voeding uit de Voedingen-serie voor betrouwbare 24 V DC-voorziening in machinebouw, procesomgevingen en besturingskasten. Met 40 A continuvermogen voedt hij krachtige lasten zoals PLC’s, aandrijvingen en sensornetwerken stabiel, terwijl de instelbare uitgang van 24–28 V DC flexibiliteit biedt voor uiteenlopende toepassingen.De nieuwe generatie schakelende voeding accepteert een brede netspanning van 3~320–575 V AC en levert 960 W nominaal. De U/I-karakteristiek met power reserve tot 150% gedurende 5 s start zware inductieve lasten moeiteloos. Parallelbedrijf verhoogt capaciteit of creëert redundantie, ondersteund door beschikbare redundantiemodules en buffermodules. Power factor-correctie volgens EN 61000-3-2 verbetert energie-efficiëntie en netkwaliteit. Dit resulteert in hoge beschikbaarheid, eenvoudige schaalbaarheid en een stabiele 24 V-rail, ook bij piekstromen en variërende netcondities.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4424142 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR340867R1000 |
| EAN-code | 4053546170252 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-S.3 24/40.0 |
| Omschrijving | Driefase Voeding 24V 40.0A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 60 A |
| Breedte | 125 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 3 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 3 - 575 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 1021.2 VA |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 129.4 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 129.4 mm |
| Diepte | 126.8 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 125 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,168 x 0,178 x 0,188 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 716,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st