ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 5/3.0
Productomschrijving
CP-E 5/3.0
CP-E 5/3.0 is een primaire schakelende voeding uit de serie Voedingen voor betrouwbare 5 V DC-voorziening in besturings- en automatiseringstoepassingen, zoals PLC-interfaces, sensoren en communicatiehardware. Hij levert stabiele energie voor kritieke elektronica en helpt storingen voorkomen, ook bij wisselende netomstandigheden.Deze voeding biedt een breed ingangsbereik van 90–264 V AC of 120–375 V DC en levert 15 W, met 3,0 A bij 5 V DC. De uitgang is instelbaar van 4,5 tot 5,75 V voor nauwkeurige afstemming op de belasting. De hiccup-mode beschermt tegen overbelasting en kortsluiting, waardoor de beschikbaarheid toeneemt. Voor hogere bedrijfszekerheid ondersteunt het apparaat parallelbedrijf voor redundantie; een bijpassende redundantiemodule is als accessoire beschikbaar. Dit maakt CP-E 5/3.0 tot een compacte, flexibele oplossing voor consistente 5 V-voeding in industriële omgevingen.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281075 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427033R3000 |
| EAN-code | 4016779656894 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 5/3.0 |
| Omschrijving | Voeding 5/3.0 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 5 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Breedte | 22.5 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 19.8 VA |
| Vermogensafgifte | 15 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 5 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 22.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,144 kg |
| Afmeting verpakking | 0,157 x 0,134 x 0,039 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 91,20 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Handleiding
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st