ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 48/5
Productomschrijving
CP-E 48/5
CP-E 48/5 is een schakelende voeding uit de serie Voedingen voor betrouwbare 48 V DC‑voorziening in besturings- en automatiseringskasten. Ideaal voor het voeden van PLC’s, I/O’s, communicatieapparatuur en sensoren waar stabiele spanning en hoge beschikbaarheid vereist zijn.De voeding levert 240 W met 5 A bij 48 V DC en heeft een instelbaar uitgangsbereik van 47–56 V voor nauwkeurige afstemming op de last. Dankzij brede netspanningsingang (90–132 V AC, 180–264 V AC of 210–375 V DC) en automatische selectie van 115/230 V AC past het toestel zich moeiteloos aan uiteenlopende omgevingen aan. De U/I‑karakteristiek beschermt bij overstroom en ondersteunt veeleisende lasten. Voor extra capaciteit of redundantie kunnen tot drie units parallel worden geschakeld. Dit alles resulteert in flexibiliteit, eenvoudige integratie en consistente performance in de schakelkast.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281077 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427034R2000 |
| EAN-code | 4016779669726 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 48/5 |
| Omschrijving | Voeding 48/5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Breedte | 83 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 210 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 267 VA |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 123.6 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 123.6 mm |
| Diepte | 123.6 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 83 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,322 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,162 x 0,104 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 265,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
Certificaat
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st