ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 48/10
Productomschrijving
CP-E 48/10
CP-E 48/10 is een compacte voeding uit de serie Voedingen voor betrouwbare 48 V DC-energie in besturingskasten, machinebouw en veiligheidstoepassingen. Hij levert stabiele voeding voor sensoren, PLC’s en aandrijvingen, met voldoende overhead voor dynamische belastingen en uitbreidingen.De primaire schakelende voeding accepteert een brede ingang van 90–264 V AC of 120–375 V DC (nominaal 115–230 V AC) en levert 480 W bij 48 V DC en 10 A. De uitgang is instelbaar van 47–56 V DC voor optimale afstemming op de toepassing. Dankzij de U/I-uitgangskarakteristiek blijft het systeem gecontroleerd bij variërende belastingen. Voor hogere capaciteit kunnen tot drie eenheden parallel worden geschakeld. Dit resulteert in schaalbaarheid, hoge beschikbaarheid en een efficiënte, nette power backbone voor moderne elektrische installaties.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281080 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427035R2000 |
| EAN-code | 4016779669733 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 48/10 |
| Omschrijving | Voeding 48/10 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Breedte | 175 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 528 VA |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 123.6 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 123.6 mm |
| Diepte | 123.6 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 175 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,839 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,173 x 0,188 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 446,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Handleiding
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st