ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 24/5.0
Productomschrijving
CP-E 24/5.0
CP-E 24/5.0 is een primaire schakelende voeding uit de serie Voedingen voor betrouwbare 24 V DC-voedingsvoorziening in besturingskasten, machinebouw en industriële automatisering. Hij levert stabiel vermogen voor PLC’s, sensoren en aandrijvingen en helpt systemen soepel en veilig te laten draaien.Met 120 W en 5 A bij 24 V DC biedt hij voldoende reserve, terwijl de uitgangsspanning instelbaar is van 22,5 tot 28,5 V DC voor nauwkeurige afstemming. De brede ingangsrange (90–132 V AC, 180–264 V AC en 210–375 V DC) met automatische 115/230 V-selectie maakt wereldwijd gebruik eenvoudig. De U/I-uitgangskarakteristiek ondersteunt veeleisende belastingen. Capaciteit is schaalbaar door tot drie units parallel te schakelen; voor maximale beschikbaarheid is een redundantiemodule als accessoire beschikbaar. Zo combineert CP-E 24/5.0 flexibiliteit, continuïteit en compacte kracht in één voeding.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281076 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427034R0000 |
| EAN-code | 4016779669689 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 24/5.0 |
| Omschrijving | Voeding 24/5.0 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Breedte | 63.2 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 210 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 140 VA |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 123.6 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 123.6 mm |
| Diepte | 123.6 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 63.2 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,882 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,162 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 139,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
Handleiding
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st