ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 24/10.0
Productomschrijving
CP-E 24/10.0
CP-E 24/10.0 uit de Voedingen-serie levert een stabiele 24 V DC-voedingsrail voor machines, besturingskasten en procesomgevingen. Ideaal voor PLC’s, sensoren en actuatoren waar continuïteit en flexibiliteit cruciaal zijn. De voeding maakt betrouwbare conversie mogelijk bij uiteenlopende netspanningen, zodat systemen wereldwijd consistent presteren.De primaire schakelende voeding biedt wide-range ingangen van 90–132/180–264 V AC en 210–375 V DC met automatische 115/230 V-selectie. Hij levert 240 W en 10 A bij 24 V DC; de uitgang is instelbaar van 22,5–28,5 V om spanningsvallen in het veld te compenseren. Dankzij de U/I-karakteristiek worden hoge startstromen ondersteund zonder onnodige trips. Capaciteit laat zich eenvoudig schalen: tot drie units parallel. Voor maximale beschikbaarheid is een redundantie-unit als accessoire beschikbaar.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281078 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427035R0000 |
| EAN-code | 4016779669696 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 24/10.0 |
| Omschrijving | Voeding 24/10.0 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Breedte | 83 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 210 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 270 VA |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 123.6 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 123.6 mm |
| Diepte | 123.6 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 83 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,334 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,162 x 0,104 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Handleiding
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st