ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-E 12/2.5
Productomschrijving
CP-E 12/2.5
CP-E 12/2.5 is een primaire schakelende voeding uit de serie Voedingen, ontwikkeld om besturingen en elektronica betrouwbaar van 12 V DC te voorzien in machines, schakelkasten en procesomgevingen.Dankzij de brede ingangsrange van 85–264 V AC of 90–375 V DC (nominaal 100–240 V AC) werkt hij probleemloos op uiteenlopende netten. Hij levert 30 W en 2,5 A bij 12 V DC, met een instelbare uitgangsspanning van 12–14 V voor bijvoorbeeld spanningsverliescompensatie. De U/I-uitgangskarakteristiek zorgt voor stabiel gedrag bij overbelasting. Parallel bedrijf is mogelijk om redundantie en hoge beschikbaarheid te realiseren; een redundantie-unit is als accessoire beschikbaar. Zo combineert CP-E 12/2.5 flexibiliteit, continuïteit en eenvoudige standaardisatie in één compacte voeding.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2281074 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427032R1000 |
| EAN-code | 4016779656900 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-E 12/2.5 |
| Omschrijving | Voeding 12/2.5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Breedte | 40.5 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 35.9 VA |
| Vermogensafgifte | 30 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 40.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,287 kg |
| Afmeting verpakking | 0,154 x 0,132 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
Handleiding
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st