ABB - Gelijkstroomvoedingseenheid - CP-D 24/4.2
Productomschrijving
CP-D 24/4.2 CPU - 24V 100 W
CP-D 24/4.2 is een compacte voeding uit de serie Voedingen voor betrouwbare 24 V DC-energievoorziening in besturings- en veiligheidskringen. Ideaal voor bouw- en machineomgevingen waar consistente spanning en bedrijfszekerheid cruciaal zijn.Met een breed ingangsbereik van 90–264 V AC en 120–375 V DC (nominaal 100–240 V AC) past deze primaire schakelende voeding moeiteloos in uiteenlopende netomstandigheden. De unit levert 100 W en 4,2 A bij 24 V DC, met een instelbaar uitgangsgebied van 24–28 V DC om spanningsvallen te compenseren of aan te sluiten op specifieke belastingseisen. De U/I-uitgangskarakteristiek zorgt voor stabiele spanning binnen de nominale stroom en beperkt automatisch bij overbelasting, wat de continuïteit van kritieke circuits ondersteunt.Resultaat: minder varianten nodig, snelle integratie en een stabiele 24 V DC-basis voor betrouwbare panelen en systemen.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1203903 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR427045R0400 |
| EAN-code | 4016779661195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | ABB |
| Serie | Voedingen |
| Type nummer | CP-D 24/4.2 |
| Omschrijving | Voeding |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 4.2 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4.2 A |
| Breedte | 89.9 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 114.4 VA |
| Vermogensafgifte | 100 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Inbouwhoogte | 91 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 57.5 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Inbouwbreedte | 89.9 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,386 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,091 x 0,105 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 162,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Handleiding
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/86/8618/8618b4f8d8f05613abd1d108dbe6d190.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st