ABB - Deksel installatiekast - AG11R
Brutoprijs
61,80
ABB - Deksel installatiekast - AG11R
Ons artikelnummer
2286422
Artikelnummer fabrikant
2CPX062240R9999
Type nummer
AG11R
EAN-code
04011617622406
Hoogte
150 mm
Diepte
26.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
250 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
AG11R
Cover, Design of the cover without slot, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, packaging unit 1 piece
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286422 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX062240R9999 |
| EAN-code | 04011617622406 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel installatiekast |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | AG11R |
| Omschrijving | Afdekplaat blind HxB 150x250mm Rood RAL3020 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 26.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 250 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2XC |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 KG |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,25 x 0,15 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61,80 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st