ABB - Drukknop frontelement (paddenstoel) - MPM1-11R
Productomschrijving
MPM1-11R
MPM1-11R is een verlichte paddestoelbediener voor duidelijk zichtbare, momentane bediening van machines en panelen. De 40 mm rode kop geeft direct feedback op status en maakt snel acteren mogelijk in proces- en besturingsomgevingen waar een grote slag en goede zichtbaarheid gewenst zijn.Als onderdeel van de Drukknoppen / Modular serie biedt deze uitvoering maximale flexibiliteit en marktleidende elektrische prestaties. Het modulaire ontwerp versnelt selectie en montage; tool-free bevestiging bespaart tijd bij opbouw en vervanging. De robuuste kunststof behuizing en hoge beschermgraad zorgen voor betrouwbaar functioneren in veeleisende omstandigheden. In combinatie met bijpassende contactelementen met zelfreinigende contacten is langdurige, onderhoudsarme werking gewaarborgd en wordt stilstand beperkt.Wordt geleverd zonder contactblok; eenvoudig te combineren met modulaire contactblokken en accessoires uit dezelfde serie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276777 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA611124R1101 |
| EAN-code | 7320500274897 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop frontelement (paddenstoel) |
| Merk | ABB |
| Serie | Drukknoppen / Modular |
| Type nummer | MPM1-11R |
| Omschrijving | Verlichte paddestoel, terugverend, 40mm, rood |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur knop | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Diameter kap | 40 mm |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type knop | Hoog |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Terugverend | Ja |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Type ontgrendeling | Overig |
| Met verlichting | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,125 x 0,07 M |
| Volle verpakking bevat | 22 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,40 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/28/28fe/28fe49be12e9cc0c947fba7d665d6b9e.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st