ABB - Drukknop frontelement - MP4-11W
Productomschrijving
MP4-11W
MP4-11W is een verlichte drukknop voor bedienings- en signaaltoepassingen in machines en schakelkasten. De witte, opvallende lens en de verlengde uitvoering maken snelle activering mogelijk, terwijl de momentfunctie zorgt voor nauwkeurige pulssturing. Deze uitvoering wordt geleverd zonder contactblok, zodat het gewenste schakelfunctietype vrij kan worden gekozen binnen de Drukknoppen / Modular serie.Als onderdeel van de modulaire kunststoflijn biedt MP4-11W hoge flexibiliteit en toonaangevende elektrische prestaties wanneer gecombineerd met de bijpassende contactelementen. Het ontwerp is gericht op totale betrouwbaarheid, lange levensduur en maximale mechanische robuustheid. Een hoge beschermingsgraad waarborgt betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. De innovatieve, gereedschapsloze montage versnelt selectie en inbouw, terwijl zelfreinigende contacttechnologie in de bijbehorende modules onderhoud minimaliseert en de uptime verhoogt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276748 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA611103R1105 |
| EAN-code | 7320500273708 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop frontelement |
| Merk | ABB |
| Serie | Drukknoppen / Modular |
| Type nummer | MP4-11W |
| Omschrijving | Verlichte drukknop, wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur knop | Wit |
| Type knop | Hoog |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Overig |
| Met beschermkap | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,013 kg |
| Afmeting verpakking | 0,039 x 0,029 x 0,029 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,60 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/28/28fe/28fe49be12e9cc0c947fba7d665d6b9e.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st