ABB - Drukknop frontelement - MP2-31W
Productomschrijving
MP2-31W
MP2-31W is een terugverende, verlichte witte drukknop met vlak front en chromen metalen ring. Ontworpen voor duidelijke bediening en statusindicatie op panelen en machines, bijvoorbeeld voor start/stop, reset of vrijgavefuncties. Onderdeel van de Drukknoppen / Modular reeks. Wordt geleverd zonder contactblok, zodat de gewenste contactconfiguratie vrij kan worden gekozen.Deze drukknop komt uit een uiterst flexibele modulaire reeks met marktleidende elektrische prestaties. Hij is gebouwd voor totale betrouwbaarheid, een lange levensduur en maximale mechanische duurzaamheid. Zelfreinigende contacten in de bijpassende contactblokken zorgen voor onderhoudsvrije werking en meer uptime. Dankzij de hoge beschermingsgraad blijft de bediening betrouwbaar in zware omgevingen. Het innovatieve ontwerp maakt selectie simpel en montage snel en gereedschapsloos, terwijl de modulaire opbouw configureren en uitbreiden bijzonder gemakkelijk maakt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2276696 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA611101R3105 |
| EAN-code | 7320500266984 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop frontelement |
| Merk | ABB |
| Serie | Drukknoppen / Modular |
| Type nummer | MP2-31W |
| Omschrijving | Terugverende verlichte drukknop, wit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur knop | Wit |
| Type knop | Vlak/plat |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Kleur frontrand | Overig |
| Met beschermkap | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,033 x 0,029 x 0,029 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/28/28fe/28fe49be12e9cc0c947fba7d665d6b9e.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st