ABB - Drukknop - CP4-10R-11
Productomschrijving
CP4-10R-11
CP4-10R-11 is een compacte, verhoogde rode drukknop voor betrouwbare bediening van machine- en paneelfuncties, zoals aan/uit of reset. De bediening is vergrendeld (niet-terugverend), ideaal wanneer een status behouden moet blijven tot handmatige terugzetting. Het niet-verlichte ontwerp in zwart kunststof past in uiteenlopende bedieningspanelen en biedt heldere, tactiele feedback.Als onderdeel van de serie Drukknoppen / Compact combineert deze all-in-one oplossing schakelaar en actuator in één behuizing, wat montage tijd en kosten vermindert en ruimte in de kast bespaart. De hoge stof- en waterbestendigheid maakt hem geschikt voor veeleisende industriële omgevingen. Dankzij 1NO + 1NC is flexibele signaalrouting mogelijk, terwijl de nominale spanning tot 300 V aansluit op gangbare besturingscircuits. De extended uitvoering vergroot de zichtbaarheid en bediening met handschoenen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2277845 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA619103R1071 |
| EAN-code | 7320500244142 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop |
| Merk | ABB |
| Serie | Drukknoppen / Compact |
| Type nummer | CP4-10R-11 |
| Omschrijving | Verhoogde drukknop rood Met 1 no 1 nc Niet terugverend |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur knop | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Type knop | Hoog |
| Voedingsspanning lamp | 300 V |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met frontrand | Ja |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,022 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,125 x 0,05 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/56/56a8/56a845bd27f7cdb19c7ccc684a2003eb.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st