ABB - Draadgoot - ZW438
Brutoprijs
48,70
ABB - Draadgoot - ZW438
Ons artikelnummer
2285590
Artikelnummer fabrikant
2CPX042178R9999
Type nummer
ZW438
EAN-code
4011617421788
Breedte
200 mm
Hoogte
35 mm
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Lengte
750 mm
Productomschrijving
ZW438
Mesh cable tray, width 200 mm, for module height 750 mm, suitable for SMISSLINE TP.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2285590 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX042178R9999 |
| EAN-code | 4011617421788 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadgoot |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | ZW438 |
| Omschrijving | Kabelrooster 750x200mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Lengte | 750 mm |
| Profielvorm | U-vorm |
| Geïntegreerd scheidingstussenschot | Geen |
| Model | Zonder verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Gewicht | 440 kg/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,44 kg |
| Afmeting verpakking | 0,7 x 0,2 x 0,035 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,70 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st