ABB - Kabelbundelband - YRL-10-450-BC
Productomschrijving
YRL-10-450-BC TY-MET RVS KABELBINDER HERSLUITBAAR 316 GECOAT 450MMX10MM
Ty-Met YRL-10-450-BC is een hersluitbare, herbruikbare RVS kabelbinder voor het bundelen, fixeren en ordenen van kabels en slangen in veeleisende omgevingen. Dankzij de lengte van 450 mm en breedte van 10 mm is hij geschikt voor middelgrote tot grotere bundels, zowel binnen als buiten.De 316 roestvaststalen band met zwarte polyestercoating combineert hoge corrosiebestendigheid met bescherming van kabelmantels. De binder is UV- en weerbestendig en blijft presteren tot 150 °C, ideaal voor toepassingen in industrie, offshore en infrastructuur. Met een trekkracht van 1112 N blijft elke bundel veilig op spanning. Het hersluitbare ontwerp maakt snelle aanpassing en hergebruik mogelijk, wat tijd bespaart en afval reduceert. De gecoate, gladde randen beperken schade aan isolatie en verminderen galvanische corrosie met aangrenzende metalen. Serie: Ty-Met. Type: YRL-10-450-BC.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2499758 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCG009210R0068 |
| EAN-code | 5414363125105 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Met |
| Type nummer | YRL-10-450-BC |
| Omschrijving | TY-MET RVS Kabelbinder, Hersluitbaar, 316, Gecoat, 450mm x 10mm |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 10 mm |
| Bandlengte | 450 mm |
| Banddikte | 0.61 mm |
| Max. bundeldiameter | 130 mm |
| Min. houdkracht | 1112 N |
| Gebruikstemperatuur | -80 - 150 °C |
| Montagetemperatuur | -80 - 150 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Geplastificeerd |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Ja |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 1112 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,231 x 0,599 x 0,025 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 293,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st