ABB - Kabelbundelband - YLS-16-1200B
Productomschrijving
YLS-16-1200B TY-MET RVS KABELBINDER KOGELAFSLUITING 316 ONGECOAT TOT 300 GRADEN C
Ty-Met YLS-16-1200B is een heavy-duty RVS kabelbinder met kogelafsluiting voor het bundelen, fixeren en markeren van kabels, slangen en leidingen in veeleisende omgevingen. Dankzij de lengte van 1200 mm en breedte van 16 mm zijn ook grote bundels snel en strak te zekeren, zowel binnen als buiten.Gemaakt van ongecoat 316 roestvast staal biedt hij uitstekende corrosiebestendigheid, UV-resistentie en betrouwbare prestaties tot 300°C. De ball-lock sluiting zorgt voor snelle montage en blijvende grip zonder naspannen. De hoge treksterkte geeft extra veiligheid bij vibratie en belasting, wat stilstand en onderhoud vermindert. Ideaal voor hoge-temperatuurtoepassingen en agressieve omgevingen zoals petrochemie, maritiem, rail en zonne-energie. Een robuuste performance cable tie voor wie maximale betrouwbaarheid, duurzaamheid en montagegemak verlangt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2499670 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCG009420R0060 |
| EAN-code | 5414363453420 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Met |
| Type nummer | YLS-16-1200B |
| Omschrijving | TY-MET RVS Kabelbinder, Kogelafsluiting 316 Ongecoat, tot 300 Graden C |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 16 mm |
| Bandlengte | 1200 mm |
| Banddikte | 0.32 mm |
| Max. bundeldiameter | 365 mm |
| Min. houdkracht | 3110 N |
| Gebruikstemperatuur | -80 - 300 °C |
| Montagetemperatuur | -80 - 300 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 4005 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,551 x 0,201 x 0,051 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.733,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st