ABB - Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband - TC826-TB
Productomschrijving
TC-826 12,7X23,8 STEEKSOKKEL
Ty-Rap TC826-TB is een bevestigingselement voor kruiselings kabelmanagement. Het wordt gebruikt om twee bundelbanden in een 90°-configuratie te geleiden en stevig op een paneel, chassis of kast te monteren. Ideaal voor nette, overzichtelijke bundeling in compacte ruimtes en voor consistente, reproduceerbare montage in elektrische en mechanische toepassingen.De kruismontagevoet in natuurlijk nylon 6.6 is licht, robuust en toepasbaar tot 85 °C. De schroefmontage met #8-schroef en een montagegat van 4,4 mm zorgt voor een trillingsbestendige fixatie. Het compacte formaat (ca. 24,3 x 13,2 x 6,0 mm) past in krappe bouwruimtes, terwijl de dubbele banddoorvoer snelle geleiding van twee bundelbanen mogelijk maakt zonder extra beugels. Serie Ty-Rap staat voor betrouwbare prestaties; TC826-TB levert een strakke, duurzame kabelrouting met minimale montagetijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1075181 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TAG009880R0014 |
| EAN-code | 5414363075066 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Rap |
| Type nummer | TC826-TB |
| Omschrijving | Bevestigingselement, Schroefmontage voor 2 Bundelbanden Kruiselings |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Lengte | 24.31 mm |
| Hoogte | 5.97 mm |
| Geschikt voor bundelbandbreedte tot | 4.8 mm |
| Breedte | 13.21 mm |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Diameter bevestigingsgat | 4.4 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1000 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,454 kg |
| Afmeting verpakking | 0,305 x 0,21 x 0,074 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st