ABB - Documenthouder (kast/lessenaar) - ZA61P10
Brutoprijs
91,60
ABB - Documenthouder (kast/lessenaar) - ZA61P10
Ons artikelnummer
2286426
Artikelnummer fabrikant
2CPX062375R9999
Type nummer
ZA61P10
EAN-code
4011617623755
Model
Schakelschematas
Materiaal
Kunststof
Geschikt voor bouwbreedte kast
210 mm
Kleur
Grijs
Breedte
210 mm
Productomschrijving
ZA61P10 set 10st
DIN A4 plan pockets with transparent sleeve, self-adhesive
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286426 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX062375R9999 |
| EAN-code | 4011617623755 |
| Artikelklasse (ETIM) | Documenthouder (kast/lessenaar) |
| Merk | ABB |
| Serie | ComfortLine, TwinLine |
| Type nummer | ZA61P10 |
| Omschrijving | Schematas A4, set á 10st |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Schakelschematas |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 210 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 210 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Transparant | Ja |
| Bevestiging zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 297 mm |
| Diepte | 3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 10 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,24 x 0,005 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 91,60 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 10 st