ABB - Dimmer - 6565 U
Productomschrijving
6565 U MEMORY SERIEDIMMER PULS 2X DIM-KANAAL 40-315W/VA
Busch-serie-tipdimmer, voor 230 V-(halogeen)gloeilampen en laagvolthalogeenlampen met elektronische transformatoren, 2 x 315 W/VA, inbouwsokkel.
For switching and dimming 2 independent devices. With trailing edge control. 2gang 1way For incandescent lamps, 230 V tungsten halogen lamps and low-voltage halogen lamps with electronic transformers. Compatible with control covers 6545-xxx. Without cover, without cover plate. Outputs: 2 independent dimmer channels. Rated power: 40-315 W/VA per channel.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimmer" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1022821 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006565A0056 |
| EAN-code | 4011395075845 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimmer |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent pur, axcent, Alpha exclusive |
| Type nummer | 6565 U |
| Omschrijving | memory seriedimmer 2x 315 W/VA inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Tiptoets |
| Type belasting | Capacitieve belasting |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen | 40 - 315 VA |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 41 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Slagvastheid | IK00 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 315 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,082 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 203,98 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Schakelschema
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Montage handleiding
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st